Novinky

Naše MAU, naše LÁSKY ... 

Ze spojení Pandia & Omar (kouřová egyptská Mau & stříbrný egyptský Mau) se narodila krásná stříbrná koťátka Niké a Notos, dne 24.3.

Koťátka z vrhu M během druhého očkování byla také preventivně na ultrazvukém vyšetření ledvin a ledviny mají v pořádku, bez nálezu.

Mau koťátka

19.04.2021

Koťátka z vrhu "M" 3 kocourci a 1 kočička rychle rostou, poznávají svět, učí se a zdokonalují své dovednosti. Své schopnosti si vzájemně poměřují během hirearchických her... Jsou to kouzelná, veselá běhající klubíčka, která předávají emocím ryzí radost.

Jakpak se daří naší stálici Cleopatře? Po dlouhém relaxu a odpočinku se Cleušce koncem února narodila krásná koťátka - Vrh M. Cleuš je naprosto úžasná maminka. Měli jsme radost, že 4 ze 4 koťátek se narodila vpořádku a krásně prospívají, mají se čile k světu. Šelmičky naše puntíkaté, pupíkaté a hýčkané...

Co je nového v našem kočičím světě během pandemie? V naší malé chovatelské stanici máme aktuálně dvě kočičky - Cleopatru a Pandii a jednoho chovného kocourka Omara a kastráta Heliose pro kterého ne naléhavě hledám rodinu s podmínkami na které je zvyklý od nás...

Leonardo 

06.10.2020

Leonardo, vyjímečné a krásné šestiměsíční kotě z našeho vrhu "L". Vyjímečnost Leonarda spočívá v jeho téměř dokonalém standardu a má naprosto úžasnou povahu. Mezi koťátky se vyjímal a tak jméno Leonardo jsme mu vybrali podle oblíbeného génia da Vinci. Vrh L se mimořádně povedl.

Luca se rozjel do milujícího domova a kdo ví možná se setká i s Idou se svým nevlastním bratrem u příbuzných :)

Máme poslední kočičku a kocourka na domácího mazlíčka z vrhu "L". Do konce roku 2020 neplánujeme nová koťátka.

Koťátka z vrhu "L" - naše Lásky se narodili 20.03.2020. Na světe jsou 4 krásní kocourci a 1 kouzelná kočička.