Novinky

Naše MAU, naše LÁSKY ... 

Leonardo 

06.10.2020

Leonardo, vyjímečné a krásné šestiměsíční kotě z našeho vrhu "L". Vyjímečnost Leonarda spočívá v jeho téměř dokonalém standardu a má naprosto úžasnou povahu. Mezi koťátky se vyjímal a tak jméno Leonardo jsme mu vybrali podle oblíbeného génia da Vinci. Vrh L se mimořádně povedl.

Luca se rozjel do milujícího domova a kdo ví možná se setká i s Idou se svým nevlastním bratrem u příbuzných :)

Máme poslední kočičku a kocourka na domácího mazlíčka z vrhu "L". Do konce roku 2020 neplánujeme nová koťátka.

Koťátka z vrhu "L" - naše Lásky se narodili 20.03.2020. Na světe jsou 4 krásní kocourci a 1 kouzelná kočička.

Vrhu "K" po výstavně úspěšných rodičích říkáme kouzelná, protože kouzelná zkrátka jsou. Narodila se 26.02.2020. Tři kočičky a jeden kocourek se mají k světu a dělají radost mamince i nám. 3 koťátka ze 4 jsou již rezervovaná.

Další radostná zpráva ohledně výhry BOB s kotětem z našeho chovu přišla od litevské chovatelky Zivile, která jela s Ištar na Mezinárodní KOČIČÍ SHOW 2020-02-22/23 v Belamur, od WCF. Ištar svojí první výstavu zvládla velkolepě. Výhra BOB po oba dva dny, BRAVO!!!

Až po Vánocích, pro mě jedny z nejkrásnějších svátků za posledních pár let a až po novém roce kdy jsem zažila naopak jeden z nejsmutnějších Silvestrů... tedy 04.01.2020 kolem 14:00 proběhl klidný a harmonický porod naší milované Cleopatry.

Vrh "I" se narodil 13.08.2019. Krásné dvě kočičky a dva kocourci egyptské Mau ve stříbrné barvě na které mohou být rodiče Pandička s Omárkem pyšní.

Víkendová výstava v kulturním domě v Kladně ve dnech 19. - 20.10.2019 byla opět bezvadně organizovaná Cool cats - TICA. Děkujeme organizátorům za profesionální organizaci, posuzovatelům za báječnou práci a sponzorům za milé dárky. Vystavovat mi pomohla Julinka v sobotu a Vladimír v neděli. Velké díky oběma :)