Co nového aneb pandemie 2021

20.03.2021

Během posledního půl roku se u nás až tak moc nezměnilo. Pandemická opatření při naší práci, kterou máme převážně z domova s občasnými výjezdy do terénu na nás až tak nedoléhají. Jako by nás naše práce a náš koníček s Maukami na tuto dobu připravily... No teď vážně, nepřipravilo nás nic na tuto dobu! Samozřejmě dodržujeme a respektujeme pandemická opatření i když přicházet o svobodu není nic příjemného pro nikoho z nás. Je mi líto mnoho krachujících profesí, dětí, mladých rodičů s dětmi "školou poviných" a lidí, kteří začínají ubližovat druhým. Nesmírně moc je mi líto a mrzí mě ztráta těch, kteří nás bohužel navždy opustili... Věřím, že rady profesora Flegra pokud je hlavně vláda bude uznávat a respektovat, nám všem pomohou. A tak jen doufám, že brzy bude lépe a vrátíme se do normálu.

A co nového v našem kočičím světě? V naší malé chovatelské stanici jsme snížili stav z 6 na 4 dospělé kočičáky četně našeho kastráta. Dvě z našich nadějných a oblíbených kočiček odjely do světa. Julinka až do Litvy za čipernou Ištar, kde má posílit kvalitu chovu v perspektivní CHS. A Helen se přívětivě seznámila s milým mladým párem z Prahy a stala se tak součástí jejich života jako domácí mazlíček. Ve svých dvou letech si tak zvykla na své milující dvounožce.

Omárek a Helios naši mega kocouři mazliví nám deně nudu zahání :)

Na konec to nejlepší. Moc děkuji MVDr. Hřibovi, který je náš dlouhodobě dvorní Mau veterinář, moc si vážím jeho profesionélní odborné práce a především jeho lidského a morálního přístupu a děkuji za pomoc a za moudré rady.

Tak zdravím všechny Mauky a další ušáky, pohodové prima lidi a přátelé držte se!!!