Zájemcům o koťátko egyptské Mau

Pokud hledáte u zodpovědných chovatelů vymazlená koťátka, jste u nás správně...  

Odběr koťátek od nás je vždy s Pedigree / Průkazem původu a je možný nejdříve až po 16. týdnu věku koťátka. Do té doby jsou koťátka kojena a socializována svojí matkou a jsou krmena pestrou kvalitní stravou. Mají vyrovnané, přátelské, hravé povahy a jsou mazlivá, zkrátka jsou stejně úžasná jako jejich rodiče.

Na co vše jsou koťátka od nás zvyklá? První dva měsíce života koťátek se maminka koťátkům věnuje velmi intenzivně, od kojení, očistu, socializaci, atd. Koťátka jsou zvídavá, hravá, mazlivá a přátelská. Žijí s námi společně a jsou zvyklá na běžný ruch v domácnosti. Jde o kočky domácí, tedy ne venkovní. Koťátka mají první zkušenost s jízdou v autě a občas s námi jedou na výlet v přepravce... 

Jména našim tygříkům vybíráme podle jmen s pozitivním významem ze starodávné mytologie.  

Koťátka od nás mají sebou:

- Kupní smlouvu, případně i předkupní smlouvu

- Očkovací průkaz nebo Pet passport s číslem mikročipu, platným očkováním, odčervováním 

- Pedigree / Průkaz původu s uvedeným očkováním 

- Aplikovaný mikročip  

- Stravu, hračky a deku s vůní domova, vše na co jsou zvyklá

Snažíme se zaměřovat se na kvalitu, nikoliv na množství. Děkujeme za vaší trpělivost počkat si na své vytoužené kotě na mazlíčka a za pochopení, že naše kočky nejsou stroje... Přejeme si pro naše koťátka milující a zodpovědné zájemce, kteří se jim budou moc věnovat po celou dobu jejich života. Vždy rádi poradíme to co víme a s novými přáteli zůstáváme v kontaktu.

Na co vše jsou naše Mau zvyklá a co budou do nového odmova potřebovat rádi poradíme...

Naše koťata na mazlíčky chráníme před potencionálními množiteli. Do nových domovů odchází koťátka na mazlíčky od nás již kastrovaná!